Mechanika - inne obudowy

◄POWRÓT      ▼DÓŁ


Nasza firma specjalizuje się w produkcji obudów i innych elementów metalowych pomagających chronić układy elektroniczne.
Dobrze zaprojektowana i następnie właściwie wykonana obudowa pozwala na odpowiednie zabezpieczenie elementów delikatnej elektroniki i będzie można je łatwo zamontować a następnie serwisować.
Proponujemy wykonanie dedykowanych obudów odpowiadających indywidualnym potrzebom i właściwościom danego produktu. Gwarantuje to oryginalność i odpowiednie parametry wytworzonej obudowy.
Od urządzeń przemysłowych wymaga się atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności, co może zapewnić właściwa obudowa przystosowana do warunków, w jakich urządzenie będzie pracować.

Obudowy wykonywane są z blachy o grubości od 0,3 do 3 mm na prasach numerycznych - wykrawającej i zaginającej. Pozwala to na nadanie im właściwego kształtu oraz wykonanie niezbędnych otworów z zachowanie dużej dokładności i powtarzalności wykonania. W zależności od potrzeb obudowy wyposażane są w dodatkowe elementy montażowe, dystansowe, zawiasy, uszczelki itp. Stosowane materiały to blacha stalowa, ocynkowana, cynowana, nierdzewna, mosiężna, miedziana i aluminiowa (stopy). Obudowy mogą być wykonane w stanie surowym, ocynkowane lub pomalowane lakierem proszkowym. Wykonywane są na zamówienie klientów zgodnie z ich wymaganiami.


◄POWRÓT      ▲GÓRA